Csécsei István

fizikus-informatikus és programtervező matematikus

Egy matematikus gondolkodásában a legértékesebb mindig az első intuíció magányos pillanata.

Guillermo Martínez

Bemutatkozás

Közel 20 éve foglalkozom matek és fizika tanítással, érettségi felkészítéssel. Több 100 gimnáziumi és egyetemi diák tanulmányait kísértem végig az évek során. Nagy tapasztalatom van a magasabb szintű témakörök oktatásában is mint Kalkulus, Analízis, Valószínűségszámítás, Lineáris Algebra. A nehezebb fizika témaköröket is magabiztosan tanítom.

Oktatási tapasztalat

1. Piarista Gimnázium
    Gimnáziumi tanár, matematika, fizika
  2. Magántanár: 20 év