Nyílt nap a Reál Magániskolában

Reál Magániskola > Hírek > Nyílt nap a Reál Magániskolában

Ha kérdésed van a képzésekkel kapcsolatban, gyere el a Reál Magániskola nyílt napjára!

Időpont: 2020. január 20.

Találkozz az oktatókkal, nézd meg az iskolát!

Aki a programozás után érdeklődik annak megmutatjuk a Visual Studio működését, a matekosoknak és fizika iránt érdeklődőknek pedig bemutatjuk az oktatási módszereinket, beszélünk egy picit a felső oktatásba való bekerülésről.

Várunk benneteket szeretettel!

Szabó András, alapító