Képzéseink programozás, fizika és matematika területeken indulnak.

Ha bővebb információt szeretnél képzési rendszerünkről, látogass el az alábbi oldalra:

Programozás

Programozás képzések

C++ alap és haladó -, C# programozó tanfolyamok

Fizika

Fizika képzések

Fizika érettségi alapozó és előkészítő tanfolyam

Matematika képzések

6 osztályos felvételi -, gimnáziumi érettségi előkészítő és haladó tanfolyamok

Rólunk mondták

C# ból kellett dogát írnom. Elöször kicsit nehéz volt, de aztán tök jól belejöttem!

Boros Szebasztian
Tanuló

Olyan tanárra volt szükségem, akivel gyorsan és rugalmasan lehet haladni.

Csépány Viktória
Tanuló

Nyáron pótvizsgáztam matekból. Egy jó fej tanárra volt szükségem.

Farsang Péter