Képzéseink programozás, fizika és matematika területeken indulnak.

Ha bővebb információt szeretnél képzési rendszerünkről, látogass el az alábbi oldalra:

Programozás

Programozás képzések

C++ alap és haladó -, C# és Python robot programozás tanfolyamok

Fizika

Fizika képzések

Fizika érettségi alapozó és előkészítő tanfolyam

Matematika képzések

6 osztályos felvételi -, gimnáziumi érettségi előkészítő és haladó tanfolyamok

Rólunk mondták

C# nyelvet tanultunk együtt Andrással, sokat segített a közös gyakorlás.

Boros Szebasztian
Tanuló

Olyan tanárra volt szükségem, akivel gyorsan lehet haladni.

Csépány Viktória
Tanuló

A nyári matek pótvizsgámhoz kellett matek tanár, mely sikerült is!

Farsang Péter

error: Védett tartalom!